♥..Music & Tv World..♥
Dobrodosli u Muziski i TV svet. Uzivajte! Regujte se obawezno! Vas admin & mod team! Smile
♥..Music & Tv World..♥
Dobrodosli u Muziski i TV svet. Uzivajte! Regujte se obawezno! Vas admin & mod team! Smile
♥..Music & Tv World..♥
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

♥..Music & Tv World..♥

Dobrodosli svet muzike i tv-a. Uzivajte!
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 holaaaaaaaaaaaaaaaa

Ići dole 
AutorPoruka
Mia Colucci
♥Pocetnik♥
♥Pocetnik♥
Mia Colucci


Posts : 1
Join date : 28.07.2009
Age : 27

holaaaaaaaaaaaaaaaa Empty
PočaljiNaslov: holaaaaaaaaaaaaaaaa   holaaaaaaaaaaaaaaaa EmptyUto Jul 28, 2009 3:52 pm

holaaa bbs,ja sam mia,imam 13 godina i zivim u begisxu,rođena sam 14 maja 1996 godine,obbo anahi iz rbd-a,volim i pinky boju {taaako je sweet} nemam ni brata ni sestru,mnogima se na prwi pgled cini da sam prilicno hladna ali kad me bolje upoznate videcete da sam jaako dobra drugarica,kazu da sam narcis,jesam i ponosim se time Very Happy malo sam razmazena i prepotentna ali prezivecxete,xexe,takođe wolim zvoncicu i verujem u swa ta magicxna bica,moj moto je nikad ne prestaj da verujesx,moram i da kazem da je jako tesxko biti ja {xexe}takođe volim muziku sxto ukljucuje i pewanje,ples itd a takođe volim i da pisxem pesme,kao svaka devojcica obbozavam da shoppingujem,mrzim ljubomorne ljude,metal,bubuljice,volim swog dadyja jer je on najbolji tata na svetu volim da citam razne casopise koji su vezani za modu,jesam ˇˇňarcisˇˇ ali sam i jako dobra drugarica e da,obozavam svoje ime-MIA i mislim da je to najlepsxe ime na swetu,kad porastem zelela bih da postanem modni dizajner sad bi trebala da wam kazem da pitate ako was nesxto zanima ali swe sam vam rekla tako da cu samo reci da se unapred radujem druzenju sa wama,besssooosss
Nazad na vrh Ići dole
 
holaaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
♥..Music & Tv World..♥ :: Welcome/Dobrodosli!! :: Welcome/Dobrodosli :: ~Predstavite se~-
Skoči na: